Nasze produkty

System workflow w pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur.

Moduł KSeF jest dostępny także jako niezależny od Workflow Simple Mobile Plus program.

System workflow w pełni zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur.

System Simply Mobile Plus jest zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur. Umożliwia pobieranie danych z dowolnych źródeł, ich przetwarzanie, pełną kontrolę i weryfikację poprawności kolejnych kroków, podgląd danych, eksport do Ms Excel, czy ostateczne generowanie w oczekiwanym formacie XML i wysyłkę na wskazany portal z pobraniem statusu wysyłki i UPO. Platforma rejestruje każdy krok procesu przygotowania deklaracji/raportu i zapewnia pełną archiwizację danych wraz z historią zmian.

Wszystkie faktury zakupowe od razu trafiają do naszego systemu i dalszej obsługi w zakresie odpowiednich ścieżek zatwierdzania. Każda faktura wpada we właściwą ścieżkę dalszej obsługi w zakresie uzupełnienia opisu i jej odpowiedniej dekretacji, a także zatwierdzenia przez kierownictwo, czy dyrekcję firmy.

Simply Mobile Plus umożliwia także pełną obsługę dla faktur sprzedażowych i ich bezpośrednią wysyłkę na KSeF MF. System umożliwia pobieranie danych z dowolnych źródeł, ich przetwarzanie, pełną kontrolę i weryfikację poprawności kolejnych kroków, podgląd danych, eksport do Ms Excel, czy ostateczne generowanie w oczekiwanym formacie XML i wysyłkę na wskazany portal z pobraniem statusu wysyłki i UPO.

Platforma rejestruje każdy krok procesu przygotowania deklaracji/raportu i zapewnia pełną archiwizację danych wraz z historią zmian.

Moduł KSeF jest dostępny także jako niezależny od Workflow Simple Mobile Plus program, łatwy do zintegrowania z Twoim systemem finansowo-księgowym – czytaj więcej.

Dowiedz się więcej o naszym programie do elektronicznego obiegu dokumentów

Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.