Nasze produkty

Zarządzanie obiegiem faktur i zamówień

Uzyskaj pełną kontrolę nad procesami związanymi ze sprzedażą

Workflow Faktury

Faktury - Zarządzaj procesem rejestracji dokumentów i zautomatyzuj ich pobieranie

Zagubione dokumenty to spory kłopot, który może w negatywny sposób odbić się na funkcjonowaniu całego przedsiębiorstwa; zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi konieczność rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Aby uniknąć tego typu komplikacji, warto zaopatrzyć się w program Workflow umożliwiający zarządzanie dokumentacją firmy, taki jak Simplymobileplus.

Dzięki Simplymobileplus szybko i skutecznie pozbędziesz się problemu nieuporządkowanych faktur, w tym:

  • Zyskasz pełną kontrolę nad procesem rejestracji dokumentów,
  • Zautomatyzujesz pobieranie dokumentacji z dowolnych źródeł, w tym bezpośrednio z KSeF lub skanów dokumentów (OCR),
  • Zdefiniujesz i prześledzisz poszczególne etapy przetwarzania dokumentów,
  • Uzyskasz kontrolę nad czasem trwania procesu automatycznego księgowania dokumentów.

Wszystko to – i wiele więcej – umożliwi ci Simplymobileplus. Użyteczny system Workflow zapewni możliwość pełnej weryfikacji wspomnianego procesu, w tym także kontrolę poszczególnych etapów pracy nad automatyzacją dokumentów. Dzięki Simplymobileplus z łatwością dodasz kolejnych uczestników procesu, osoby czy zespoły odpowiedzialne za ich zatwierdzanie, korygowanie lub też odrzucanie poszczególnych materiałów do poprawek i uzupełnień.

Zamówienia – kontroluj realizację zleceń na każdym etapie pracy

Każde zamówienie, jakie zostaje złożone w twojej firmie, składa się z co najmniej kilku etapów. Oznacza to, że realizacja powstałego zlecenia uzależniona jest od pracy kilku – kilkunastu osób odpowiedzialnych za ukończenie poszczególnych segmentów zamówienia. W praktyce więc wystarczy, aby jedna ze wspomnianych osób nie dopełniła powierzonych jej czynności, a cała realizacja zostaje automatycznie zahamowana. Właśnie dlatego tak ważne jest, abyś był w stanie kontrolować każdy z etapów cyklu powstawania zamówienia. Taką możliwość zapewni ci system Workflow Simplymobileplus.

Z Simplymobileplus:

  • Uzyskasz kontrolę nad pełnym cyklem powstawania zamówień i z łatwością zweryfikujesz kolejne kroki jego przetwarzania,
  • Otrzymasz przejrzysty wgląd w poszczególne zadania i dowiesz się, który z pracowników/zespołów jest odpowiedzialny za ich realizację,
  • Dowiesz się, na jakim etapie znajdują się poszczególne zamówienia.

Simplymobileplus to prosty w obsłudze system Workflow, dzięki któremu pozyskasz pełny obraz zamówień składanych w twojej firmie. Skontrolujesz zarówno liczbę nowych, jak i ukończonych realizacji, wskażesz pracowników odpowiedzialnych za wykonanie danych zadań, a także zarządzisz różnicami i odchyleniami.

Dowiedz się więcej o naszym programie do elektronicznego obiegu dokumentów

Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.