Nasze produkty

Jednolity Plik Kontrolny (JPK)

Program do pobierania, weryfikacji oraz generowania i wysyłki elektronicznych plików JPK. Nasz program to rozwiązanie serwerowe mogące obsługiwać jednocześnie różne systemy ERP, co wyróżnia nasz program na tle innych. Wiele firm, różne systemy ERP, jeden program do obsługi JPK!

Nasz program to kompletna aplikacja pozwalająca na zaawansowaną kontrolę procesu generowania plików w formacie JPK (XML) wraz z walidacją ładowania, przetwarzania i generowania danych. To także repozytorium wygenerowanych i przekazanych danych do kontroli wraz z możliwością ich ponownego przywołania, przeglądania, filtrowania i grupowania.

Opis działania programu

Kompletna aplikacja pozwalająca na zaawansowaną kontrolę procesu generowania plików w formacie JPK (XML) wraz z walidacją ładowania, przetwarzania i generowania danych. Program obsługuje wszystkie struktury JPK: JPK_VAT, JPK_KR, JPK_FA, JPK_MAG, JPK_PKPIR, JPK_WB oraz JPK_EWP. Hogart JPK to także repozytorium wygenerowanych i przekazanych danych do kontroli wraz z możliwością ich ponownego przywołania, przeglądania, filtrowania i grupowania.

Gotowe wersje dla firm różnych wielkości, obsługa active directory, pełny log procesów (audit trial), brak ingerencji w ERP lub bazę danych, możliwość rozbudowy,  pełna obsługa procesów, przechowywanie historii przetwarzania, możliwość przeglądania, sortowania i filtrowania danych, łatwy eksport danych np. do Ms Excel,  pełne wsparcie powdrożeniowe, wielojęzyczność, łatwa integracja modułu.

Zaletą naszego rozwiązania jest jego modułowość i możliwość podłączania do dowolnych źródeł danych oraz lokalne wsparcie i szybka reakcja na zmiany.

Nie ingerujemy w bazy danych klientów, nie zmieniamy w jakikolwiek sposób kodu źródłowego aplikacji ERP (SAP, Oracle itp.) czego często nie życzą sobie korporacje.

Wiele firm, różne systemy ERP, jeden program do obsługi JPK

Jeżeli masz wiele spółek, podmiotów, różne systemy ERP i chcesz w jednym centralnym miejscu obsługiwać procesy przygotowywania i wysyłki plików JPK to nasz rozwiązanie serwerowe jest dla Ciebie.

Generujemy dane XML oraz profesjonalnie je przechowujemy. Dostarczamy interfejs za pomocą którego można dane przeglądać, weryfikować, filtrować podsumowywać, a przede wszystkim archiwizować zachowując pełną historię danych wraz z UPO (przydatne na potrzeby audytu).

Potrafimy w pełni proces automatyzować z włączaniem alertów rozsyłających statusy na wskazane adresy email (np. do admina, głównej księgowej itp). Zaufali nam klienci posiadający przeróżne systemy ERP: SAP, IFS, Oracle, JD Edwards, SunSystems itp.

Pełna historia weryfikacji jest zapisywana w systemie z możliwością jej przeglądania. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik bez trudu odnajdzie wszystkich kontrahentów niezarejestrowanych jako podatnik VAT lub zwolnionych, czy tych, których status właśnie uległ zmianie.

Przechowywanie wyników weryfikacji kontrahenta

Przesłanką dochowania należytej staranności podatnika VAT, jest sprawdzenie w dostępnych rejestrach, czy nasz kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT. Program przechowuje wyniki weryfikacje i umożliwia dostęp do nich w dowolnym momencie. Dlatego w sytuacji, gdy status naszego kontrahenta ulegnie zmianie, my nadal mamy zapisane wyniki wcześniejszej weryfikacji, dla celów dowodowych.

Nasz aplikacja umożliwia import pliku JPK_VAT i weryfikację zawartych tam danych, w szczególności sprawdzenie na podstawie numeru NIP, czy danych kontrahent, w momencie wysyłki pliku JPK, jest czynnym podatnikiem VAT.

Pobieranie danych firmy na podstawie NIP, do wystawienia faktury

Program umożliwia pobieranie danych niezbędnych do wystawienia faktury lub paragonu, na podstawie wprowadzonego numeru NIP.

Integracja JPK z programami ERP

Program współpracuje z następującymi programami ERP: SAP, SunSystems, JD Edwards, Infor SyteLine, Oracle, CDN XL, Exact Globe, iSCALA, Microsoft Dynamics, Simple, SoftLab, Teta, IFS, Baan.

Możemy też przygotować integracje na zamówienie.

Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.