Nasze produkty

Elektroniczna Ewidencja Akcyzowa

Program stworzony z myślą o obsłudze procesu prowadzenia ewidencji akcyzowych. Aplikacja posiada własną bazę danych (korzysta z danych zgromadzonych na serwerach klienta). System umożliwia pełną kontrolę nad procesem i jego maksymalną automatyzację. Możliwość integracji dla systemów INFOR, SAP, IFS, ORACLE, JD-Edwards i innych.

Elektroniczna Ewidencja Akcyzowa

Program stworzony z myślą o obsłudze całego procesu prowadzenia ewidencji i dokumentacji. Aplikacja posiada własną bazę danych (korzysta z danych zgromadzonych na serwerach klienta). Program nie wymaga dostępu do internetu, co w praktyce oznacza możliwość użytkowania z dowolnego miejsca.

Wprowadzanie danych może odbywać się na jeden z dwóch sposobów. Informacje mogą zostać wpisane ręcznie lub też za pomocą automatycznego importu danych. W przypadku wprowadzania ręcznego dane zostają opatrzone podpisem użytkownika odpowiedzialnego za ich umieszczenie. Aplikacja umożliwia również określenie ról z możliwością wykonywania jedynie z góry określonych czynności. Po wprowadzeniu danych zostają one zapisane w ogólnej bazie z możliwością ponownego odtworzenia, dzięki czemu nie istnieje ryzyko ich ewentualnej utraty (np. w momencie awarii systemu).

Przejrzysty i czytelny panel użytkownika

Obsługa wielu prowadzonych podmiotów (np. wybranej ilości spółek etc.)

Możliwość wykonania raportów, wydruków, zrzutów do Ms’Excel

Możliwość filtrowania, sortowania, grupowania danych

Automatyczna numeracja wprowadzonych rekordów

Panel wyszukiwania informacji np. wg dat, słów kluczowych, numerów etc.

Słownik kodów CN

Dokumentacja czynności w zakresie produkcji (wina, piwa)

Możliwość jednoczesnej obsługi dowolnej liczby użytkownikó

Integracja z programami ERP​

Aplikacja współpracuje z następującymi programami ERP: SAP, SunSystems, JD Edwards, Infor SyteLine, Oracle, CDN XL, Exact Globe, iSCALA, Microsoft Dynamics, Simple, SoftLab, Teta, IFS, Baan, Asseco WAPRO Mag, Streamsoft Prestiż, Comarch Optima. Program dostępny jest w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej.

Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.