Nasze produkty

O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z kilkunasto, a nawet 20-letnim stażem. Firma rozpoczęła swoje działania nie tak dawno, ale skupia fachowców, którzy postanowili stworzyć system, który będą wdrażać z przyjemnością. System napisany w oparciu o nowoczesne technologie, odpowiadający potrzebom dzisiejszych czasów. Założenia do budowy systemu były takie, że ma być on intuicyjny, prosty w obsłudze i łatwy w rekonfiguracji, czy rozbudowie, tak jak dzisiejsze aplikacje na telefony komórkowe.

Większość systemów obiegu dokumentów obecnych na rynku jest napisana ponad 10 lat temu, w starszych językach programowania, które nie są ani tak intuicyjne, ani łatwe w obsłudze, a już tym bardziej w rekonfiguracji, czy aktualizacji itp., gdyż po prostu ponad 10 lat temu nie było na rynku takich technologii.

Uważamy, że trzeba iść z duchem czasu i postępu, dlatego zdecydowaliśmy się na ten nie łatwy krok, zacząć coś od początku, ale z wizją stworzenia systemu naprawdę odpowiadającego na potrzeby dzisiejszych czasów, narzędzia które w obsłudze będzie przyjemne, a jednocześnie biznesowo skuteczne, realizujące potrzeby klientów.

Nasza aplikacja to system do obsługi procesów w przedsiębiorstwach, do budowy elektronicznego obiegu dokumentów, jest wynikiem połączenia kilkunastu lat doświadczeń specjalistów z zakresu programowania, konsultingu, wdrożeń wielu systemów informatycznych i skrupulatnie zbieranej wiedzy handlowej dotyczącej potrzeb klientów.

Workflow Simply Mobile Plus to rozwiązanie modułowe pozwalające na zdefiniowanie dowolnych ścieżek akceptacji dla dowolnych procesów działających w przedsiębiorstwie, może służyć do obsługi procesów zatwierdzania i księgowania faktur zakupowych (posiada wbudowany moduł KSeF do faktur ustrukturyzowanych), procesów ofertowania sprzedaży, rozliczenia delegacji, obiegu umów, zarządzania serwisem, planowanie pracy i zadań pracowników, zarządzania infrastrukturą, serwisem, czy zarządzania projektami. 

Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.